חיפוש

בחירת חנות לציוד ומזון לחיות מחמד ברשת

עודכן: 9 ביוני 2021

כאשר אתם בוחרים את החנות שלכם, שבה אתם רוכשים מזון איכותי לבעלי החיים שלכם, ישנם מספר דברים חשובים, אליהם כדאי לכם מאד לשים לב.

הראשון בהם, הוא, כמובן, מבחר המוצרים והיצרנים העומדים לרשותכם בחנות. חשוב מאד לבחור חנות שמחזיקה מגוון ציוד מזון וחטיפים לחיות, וגם משחקים לחיות הבית, על מנת שבכל פעם שאתם מזמינים מזון מהחנות, תוכלו להזמין שם, נוסף על אוכל לכלבים או אוכל לחתולים גם דברים ואביזרים נוספים המיועדים לבעל החיים שלכם, ולא תאלצו לפצל את הרכישה התקופתית שלכם בין מספר חנויות. יחד עם זאת חשוב לבחור בחנות שאינה מציפה אתכם בכל מוצר אפשרי, אלא חנות ממוקדת שתעזור לכם להחליט בקלות ולא לעמוד חסרי אונים מול אינסוף מוצרים (לדוגמא מחסני ענק אשר נאלצים לעשות מבצעי חיסול מלאים כאשר הם נתקעים עם מלאים ישנים לאורך זמן).

קונים אוכל יבש לכלב או אוכל יבש לחתול?

חשוב שתדעו, כי ברכישת מזון יבש לכלב או מזון יבש לחתול, עדיף לרכוש את המזון לבן המשפחה ההולך על ארבע שלכם במקום שבו יש תחלופה גדולה של המזון. כלומר, ככל שהחנות או חנות חיות אונליין ממוקדת ופעילה יותר, המלאי שהיא מחזיקה מתחדש ומתחלף במהירות, וכך, אתם יכולים להיות בטוחים תמיד, כי המזון שמגיע אליכם הוא טרי ובריא, בדיוק כפי שהתכוונתם שהוא יהיה.

ייעוץ - לא פחות חשוב

רצוי מאד, בעיקר אם המדובר על כלב או חתול חדשים בבית, לקנות את המזון והאביזרים לחיית המחמד במקום בו אתם יכולים לקבל גם ייעוץ. למשל, מה עדיף לכם לקנות מבחינת הנעכלות בגוף - מזון לכלב מדגים או מזון לכלב מבשר, מה יהיה טעים יותר לחתול שלכם - מזון לחתול מדגים או מזון לחתול מבשר? איזו עצם לכלב כדאי לכם יותר לקנות - תעשייתית, טבעית או מעושנת?

אנשי המקצוע של אתר פט-דוג עומדים לרשותכם בכל הזמנה או שאלה, עם המזון המובחר ביותר, האביזרים והציוד האיכותיים ביותר ועם ניסיון רחב בגידול חיות מחמד ובטיפול בהן!

5 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

קשה למצוא כיום (במיוחד לאחר תום תקופת הקורונה) מישהו שאינו מודע ליתרונות הרכישה בחנות ברשת על פני הרכישה בחנות פיזית, אמיתית, בקניון או במרכז הקניות הקרוב. אולם, כאשר מדובר על קניית מזון איכותי לבעלי